Хочу ЩЕ! - Манія
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Хочу ЩЕ! – Манія (Кліп)

До вашої уваги новий кліп львівського гурту «Хочу ще!» на оновлену версію пісні «Манія». Стилістику свіжого відео було витримано у нетривіальному жанрі стім-панк із всіма характерними складовими напрямку та використанням тематичного реквізиту, який, до речі, було виготовлено спеціально для цих зйомок. Але про все по черзі.

Знімали музичний ролик спеціалісти з WeCinemaStudio протягом двох діб, без урахування великої кількості часу, витраченого на підготовку до самих зйомок. До створення відео були долучені актори львівського театру під назвою «МИ», який має багаторічну історію. Згадані ж раніше чудернацькі художні елементи розробив Віталій Внуков – відомий український художник у жанрі тех-арт.

Сюжет кліпу «Манія» розповідає історію таємничої дівчини, яка повністю знаходиться у владі свого господаря у золотій масці. Дівчина має розвинену інтуїцію, яку її господар повсякчас використовує під час своїх азартних ігор. Але коли під час однієї з ігор компаньйон господаря по картах закохується у дівчину, та показує всім своє справжнє обличчя. Одним словом, сюжетну лінію свіжого відео побудовано навколо одного явища – залежності.

Презентували своє нове відео учасники «Хочу ще!» у столичній мистецькій агенції «Наш Формат». Під час музичного дійства також проходила виставка реквізитів зі зйомок кліпу, які створив Віталій Внуков. І от нарешті кілька днів тому музична міні-стрічка стала доступна всім глядачам у мережі Інтернет.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *