Хочу ЩЕ! – Їдемо
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Хочу ЩЕ! – Їдемо (Сингл)

Львівська музична формація «Хочу ЩЕ!» мотивує своїх слухачів проводити літні дні надзвичайно яскраво і активно під музику стилю фанк. Саме у цій стилістиці музиканти записали свій новий студійний сингл «Їдемо», який зовсім нещодавно з’явився у мережі, не дивлячись на те, що перші замальовки даної композиції почали з’являтися в учасників колективу ще декілька років тому. Пісню записано і підготовлено для широкого загалу на музичній кухні студії MuzProduction. «Вмикай і мерщій вирушай мандрувати!» – закликають у соціальних мережах «Хочу ЩЕ!».

Цікаво, що до написання пісні «Їдемо» музикантів підштовхнули їхні власні мандри, зокрема, музичні, усі ті спогади й емоції, що назавжди лишаються у пам’яті будь-якого виконавця після гастролів. У новій літній композиції учасники «Хочу ЩЕ!» за допомогою гумору та різних кумедних ситуацій, підводять прихильників до головної ідеї твору: «Пакуй валізи, блукай, але повертайся. Ти маєш свою Батьківщину і не цурайся». Слова пісні закликають не лише пізнавати світ, але подорожувати рідною Україною, обов’язково відвідати Кримські гори та Карпати.

На презентації синглу «Їдемо» команда «Хочу ЩЕ!» аж ніяк не збирається зупинятись – кілька днів тому вони завершили зйомку офіційного відеокліпу на пісню «Тополя», тож слідкуйте за новинами і зовсім скоро буде вам ЩЕ.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *