Хмарно з Проясненнями – Не рай
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Хмарно з Проясненнями – Не рай (Сингл)

Столичний indie гурт «Хмарно з Проясненнями», заснований українським музикантом та автором пісень Данилом Куценко, дебютує у вітчизняному медіа просторі зі своїм авторським треком «Не рай». За словами авторів, ця лірична та філософська композиція закликає слухачів не опускати руки навіть за несприятливих обставин, а її ритмічний приспів налаштовує на позитивний лад та заряджає світлою енергією. Пісня була записана на студії Mango Music в Києві у червні 2018 року і нещодавно стала доступною для ознайомлення усім охочим.

«Ідея пісні полягає у тому, що за будь-яких обставин не варто тікати від труднощів, варто простіше сприймати світ навкруги і робити те, що вважаєш за потрібне і правильне. Зараз ми готуємося до релізу першого EP, в ньому буде 4 пісні, вони будуть трішки стилістично різні, але ми цього і прагнули, тому реліз має бути цікавим. Орієнтовно він вийде в кінці серпня, або на початку вересня. Також готуємося до зйомок кліпу на «Не рай». Це буде цікавий кліп з акторами та історією», – коментують учасники.

Щоб ви розуміли рівень завзятості гурту «Хмарно з Проясненнями», то окрім згаданого ними дебютного міні-альбому, колектив вже встиг накопичити матеріал другого EP, який зараз знаходиться на етапі зведення і всіляких допрацювань. Якщо дебютний ЕР команди має з’явитися у мережі вже найближчим часом, то його наступник має бути доступним для прослуховування до кінця осені поточного року, тому слідкуйте за наступними новинами!

Хмарно з Проясненнями – Не рай

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *