Hey, Jane! – Зі мною
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Hey, Jane! – Зі мною (Сингл)

Світ побачив новий авторський сингл столичної команди Hey, Jane! під назвою «Зі мною», яким хлопці хотіли продемонструвати загалу, що записаний на домашній студії матеріал цілком може мати якісний та презентабельний саунд. Окрім цього, за словами музикантів, композиція «Зі мною» є справжнім експериментальним поєднанням не надто поширеної в Україні пост-метал стилістики та україномовної лірики. Додамо, що дана новинка, разом з іншими треками потрапить до дебютного повноформатного альбому формації.

«Ми прагнемо достукатись до кожного, хто почує цей мотив – пісня «Зі мною» має на меті стати вагомим внеском в особистісний розвиток кожного слухача і, в результаті, сподіваємось, у розвиток нації загалом. Ми записували і зводили все самі, не виходячи з кімнати, не були на жодній студії, навіть не використовували спеціального обладнання для запису. Але не робіть упереджені висновки! Адже цим релізом ми прагнули показати, що домашній запис може звучати якісно», – зазначають учасники Hey, Jane!

Наразі кияни продовжують активно працювати над подальшим матеріалом майбутньої платівки і готуються продемонструвати результати цієї роботи вже наприкінці осені. Долучайтесь до спільнот гурту та не пропустіть велику прем’єру від Hey, Jane!

Hey, Jane! – Зі мною

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *