Heartfelt – Тримай мене
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Heartfelt – Тримай мене (Сингл)

Молодий березнівський рок гурт Heartfelt [Хартфелт] презентував у мережі свій новий сингл під назвою «Тримай мене», який хоча і було початково створено в акустичному форматі, проте з часом він отримав повне інструментальне аранжування. Під час однієї з репетицій команди, вокаліст Давид Стеблюк запропонував хлопцям розібрати новий трек, який, за його словами, було написано під емоціями. Усім музикантам композиція дуже припала до душі, тому вони спільними творчими зусиллями, за достатньо короткий проміжок часу, створили аранжування. Проте на той час формація не мала можливості у повному складі записати трек студійно, через що було вирішено записати акустику, трохи відклавши прем’єру у звичному звучанні. Словом, написана восени 2015 року композиція, зазвучала у повному інструментальному складі тільки у березні 2017 року.

Я написав цю пісню під впливом емоції кохання, при чому кохання нещасливого – мотивацією послугувала розлука. Акорди почали лунати у голові водночас із написанням тексту композиції. Адже відстань робить свою справу і в мені просинається молодий Іван Франко зі збіркою «Зів’яле листя»,–- посміхаючись, розповів нашому сайту фронтмен Heartfelt.

Переважну частину подальших планів команди складає підготовка до майбутнього фестивального літа, під час якого музиканти сподіваються максимально збільшити коло своїх потенційних слухачів та подарувати усім меломанам позитивні емоції. «Задоволений слухач для нас – сама краща валюта!» – кажуть хлопці.

Українська музика: Heartfelt – Тримай мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *