«Гайдамаки», А. Макаревич, M. Malenczuk – Тільки любов залишить тебе живим
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

«Гайдамаки», А. Макаревич, M. Malenczuk – Тільки любов залишить тебе живим (Пісня)

Лідер культового радянсько-російського гурту «Машина Времени» Андрій Макаревич разом зі своїми друзями з гурту «Гайдамаки» та відомим польським виконавцем Мацеєм Маленчуком записали спільну антивоєнну композицію під назвою «Тільки любов залишить тебе живим». Остаточний варіант назви нової пісні запропонував саме російський співак, який вже протягом довгого часу зазнає потужного тиску з боку своєї Батьківщини через відкриту анти-путінську позицію, анти-воєнні погляди та публічне невизнання анексії Криму.

Композиція «Тільки любов залишить тебе живим» піднімає проблематику миру в Україні та в усьому світі, пропонуючи мирне небо у якості альтернативи будь-якій формі війни – відкритій збройній, інформаційній, економічній чи змішаній. Слова нової пісні звучать трьома, рідними для кожного з виконавців мовами, адже головна проблема сьогоднішньої геополітичної ситуації світу, на думку музикантів, лежить набагато глибше мовного питання.

Як розповіли музиканти «Гайдамаків», ідея пісні «Тільки любов залишить тебе живим» з’явилася у них під час репетиції на студії пана Мацея у Польщі, який, до речі, у згаданому треку не тільки співає, а й дебютує у ролі саксофоніста. Після цього було вирішено запросити до співпраці друга українських музикантів Андрія Макаревича, для якого така пропозиція виявилась дуже цікавою.

Додамо, що запис нової композиції під назвою «Тільки любов залишить тебе живим» здійснювався на київській студії «ФДР».

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/215653494″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *