Тарас Гаврик – Чим Пахне
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тарас Гаврик – Чим Пахне (Сингл)

Маємо для вас цікаву новинку від львівського музиканта та телеведучого Тараса Гаврика, який записав власне бачення раннього треку Скрябіна у вигляді кавера на пісню «Чим пахне?» з другого за ліком студійного альбому Кузьми і ко під назвою «Мова риб». При чому одразу зазначимо, що цей переспів є не простим дублюванням твору визнаного українського майстра, а дійсно новим ритмічним поглядом на нього.

За словами Тараса Гаврика, він завжди був великим фанатом Скрябіна та навіть має власну колекцію майже раритетних касет та компактів з альбомами гурту. Найбільше ж йому імпонує саме ранішній період творчості Андрія Кузьменка, до якого, власне, і належить переспівана композиція «Чим пахне?» Цікаво, що першу варіацію цього треку Кузьма написав повертаючись з мандрівки до Криму, виклавши у тексті враження від подорожі у притаманній самому собі гумористичній манері. Щоправда на згадану платівку «Мова риб» потрапила переінакшена версія, в якій від дорожніх вражень тоді ще молодого виконавця фактично лишилась тільки назва «Чим пахне?».

«Коли я до дір заслуховував цю пісню на аудіокасеті, завжди неабияк потішався з усіх тих новояворівських історій Кузьми. А через те, що в ній використовується практично речетатив, який мені творчо близький, я просто не міг не спробувати зробити власну версію даного треку. Користуючись нагодою, хочу сказати величезне спасибі мамі Кузьми Ользі Михайлівні за те, що дала дозвіл на виконання «Чим пахне?», – розповів Тарас Гаврик.

Варто додати, що наразі Тарас вирушив з кавового міста до столиці України, адже запланував на наступний тиждень дві великі прем’єри. Однією з них, швидше за все, стане офіційний відеокліп до пісні «Лате», про яку ми вже згадували на нашому сайті, а щодо другої новинки, то прихильники співака дуже сподіваються, що нею виявиться сольний повноформатний альбом Тараса Гаврика, студійна робота над яким була нещодавно завершена.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *