HASPYD – Перехрестя Двох Вітрів
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

HASPYD – Перехрестя Двох Вітрів (Альбом)

Над новим альбомом «Перехрестя Двох Вітрів» харків’яни з folk/pagan-metal гурту Haspyd працювали близько шести останніх років. Це друга повноформатна платівка в їхній дискографії, яка стала наступницею виданого у 2014 році лонг-плею «Рідна земля». Реліз відбувся на лейблі Eternal Winter Records (Італія).

В альбомі «Перехрестя Двох Вітрів» йдеться про величну українську історію, про різні буремні часи, які наша держава переживає вже майже тисячу років. В основі тематики пісень платівки лежать визвольна боротьба нашого народу, відчуття патріотизму, любові до своєї рідної землі, до її природи, різні магічні вірування стародавніх слов’ян.

У платівці можна почути звучання цілої плеяди фолькових інструментів, зокрема у записі використовувалась сопілка, бандура, жалійка, дримба, ріг і навіть саз (народний струнний інструмент, поширений серед народів Закавказзя, Ірану та у країнах Балканcького півострова). Звісно, нікуди не ділися гітари, барабани, бас, чистий та екстремальний вокал.

Додамо, що перед прем’єрою альбому, учасники Haspyd презентували лірик-відео до однієї з його пісень під назвою «Тонка Протока», виконаної разом з вокалістом гурту «ЧУР» Євгеном Кучеровим. До речі, окрім Євгена, до роботи над платівкою були долучені й інші запрошені музиканти.

Разом із представниками гурту, над альбомом «Перехрестя двох вітрів» працювали: Nikolas Quemtri (NRQ’s Studio) – звукозапис та зведення, Сергій Кочмар – графіка, Дядь Кость та ОнукДаня – інтро до пісні «Чорна долина». Запрошені музиканти: Ярослава Дзеревяго – бандура, беквокал, Nikolas Quemtri (NRQ’s Studio) – вокал, Євген Кучеров («Чур») – вокал, Олексій Бондаренко («Гетьман») – вокал.

Наразі можна придбати електронну версію релізу на BandCamp, а трохи пізніше будуть і фізичні CD, які можна буде замовити у Facebook разом із фірмовими футболками (вже у наявності).

HASPYD – Перехрестя Двох Вітрів
Bandcamp
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *