ХАС – Забудемо все
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС – Забудемо все (Кліп)

Слідом за попереднім «алкогольним» кліпом під назвою «До Дна», Назар-Хайдар Хассан та компанія, у рамках сольного проекту «ХАС» презентували наступний, на цей раз «тютюновий» ролик на пісню «Забудемо все» або ж «Історія однієї сигарети». Новий ролик відзняли спеціалісти студії Zamsha Productiom.

Одразу ж зазначимо, що кліп, як то кажуть, мінімалістичний. Тобто у ньому ви не побачите надзвичайно яскравих кадрів, різких поворотів сюжетної лінії, запрошених акторів, тощо… У відео «Забудемо все» глядач побачить, власне, самого Назара, який протягом без малого трьох хвилин картинно палитиме цигарку. Ну а далі вже, як відмітили музиканти, справа фантазії. Тим паче якщо поєднати цей ролик із тематикою самої пісні, де йдеться про розставання колишніх закоханих. «Перед вами концептуальний мінімалізм: пристрасна історія кохання, тривалістю в одну сигарету. Попереджаємо, що саме невдалі стосунки, а не куріння, шкідливі для вашого здоров’я», – написали в анотації учасники проекту «ХАС».

Додамо, що відеоробота «Забудемо все» стала четвертим офіційно оприлюдненим кліпом «ХАС», слідом за роликами «Наше все», «Там є» та вже згаданим «До дна». Всі ці пісні увійдуть до першого сольного альбому Назара, реліз якого заплановано вже на самий найближчий час. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *