ХАС – Заборонений альбом
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – Заборонений альбом

Український репер ХАС випустив четверту сольну збірку – «Заборонений альбом». Артист відомий гострими актуальними треками в стилі хіп-хоп винятково українською. ХАС впевнений, що Україні пасує крутість реп-музики.

«Заборонений альбом» – це колекція іронічно-гострих треків з відсилками до відомих сучасних українських діячів. Це історії про те, як впродовж кількох останніх років ХАСу накипіло.

На створення цієї платівки повпливало багато факторів, зокрема пандемія, епізоди з роботи артиста на радіо та телебаченні, поява на світ його сина і постійне бажання революції.

За словами виконавця, для нього дуже важливою є послідовність пісень у платівці, адже слухати цей альбом треба від першої до останньої композиції без пропусків. Що стосується того, що автора надихало на цей реліз, то тут ХАС виділяє книгу «Державотворець» Нікколо Макіавеллі, Єванглія від Іуди та кінострічку «Мовчання Ягнят». До речі, саме прототип Ганібала послугував основою для обкладинки релізу.

Саунд-продюсером альбому виступив Віталій Літягін. Наразі платівка вже доступна для ознайомлення на більшості медіа-платформах.

ХАС – Заборонений альбом
Fanlink
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *