ХАС – Yalla!
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС – Yalla! (Кліп)

У новому кліпі ХАСа під назвою YALLA! автори підготували для глядачів цілу кінематографічну історію із зав`язкою сюжетної лінії, але, щоправда, без її однозначного фіналу. Тож якщо вам стане цікаво, чим закінчилися пригоди ХАСа і Маріка у столиці та чи вдалося хлопцям віднайти свою нішу у царині сучасної української музики – дійте! Саме так, чи побачить світ друга серія даної музично-пригодницької роботи, залежить тільки від вас та вашого фідбеку, але про все по черзі.

Отже, YALLA! – це чергова співпраця ХАСа (режисура) й Ігора Замші (зйомка), в основу якої покладено автобіографічні моменти з життя виконавця. У знімальному процесі було задіяно танцювальний колектив «Mixstyle dance studio», колоритну бабусю-хіпстера Степаниду Цвіт, а також цілих вісім різних локацій, що стало для музикантів своєрідним рекордом. «Сподіваюся, що показав не лише свою історію життя, а й став прототипом моїх слухачів, які також наважились підкорювати столицю. У пісню та кліп вкладено багато різних образів людей, яких ми щодня можемо зустріти у супермаркеті чи торгових центрах, на прогулянці чи концерті, на роботі чи вдома. Я показав життя таким, як воно є насправді», – каже ХАС.

Вже зараз сценарна задумка роботи готова більше ніж на 1 серію, але подальші зйомки можуть мати місце лише за умови успішності сьогоднішньої новинки. Ось як пояснив це для читачів «Нотаток» сам ХАС: «Історія матиме продовження лише у випадку актуальності і популярності першої серії. Можу сказати, що сценарій вже готовий, але я сам собі пообіцяв, що ідея отримає свою наступну реалізацію лише у випадку «вистрілу» YALLA!» Тому від себе ми можемо порадити не забувати залишати ваші відгуки та враження від перегляду у соціальних мережах та на каналі YouTube і чекати наступну частинку музичної міні-стрічки від ХАСа і ко!

Варто додати, що наразі на оприлюднення очікує ще одна нова пісня «Чорнобривий», яка, до речі, і може стати саундтреком для наступного згаданого кліпу. Разом з тим, всі нові композиції проекту потраплять до переліку треків другого повноформатного альбому ХАСа під назвою «Мегаполіс», присвяченого найбільш важливим етапам життя Назара Хассана.

Українська музика: ХАС – Yalla!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *