ХАС – Вірні собі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС – Вірні собі (Кліп)

Сьогодні, 13 січня 2017 року, у день народження ХАСа, світ побачив його новий кліп до пісні «Вірні собі» з дебютного альбому «#1». Ми, зі свого боку, з радістю долучаємось до численних привітань артисту, бажаємо йому в новому році втілити у життя абсолютно всі творчі й не тільки ідеї, побільше наснаги, а також завжди отримувати задоволення від результатів своєї діяльності!

Повертаючись до пісні «Вірні собі», варто відмітити, що не зважаючи на заключну позицію у згаданій платівці, написана вона була найпершою та фактично задала настрій усьому подальшому матеріалу. Так сталося, що саме цій композиції випало стати останньою екранізованою роботою з альбому «#1», тож надалі на прихильників ХАСа очікує зовсім новий авторський матеріал.

Зйомки кліпу «Вірні собі» відбувалися у Трикратах, біля Актовського каньйону, що знаходяться у Миколаївській області. Всі актори – звичайні миколаївці, які були підібрані спеціально для цієї роботи і раніше ніде не знімалися. Головні ролі музичної міні-стрічки виконали: Максим Затилкін (хлопчик), Влад Затилкін, Артем Яцемірський, Саша Кірютін (хлопчаки-розбійники), Олег Стафеев (молодий хлопець), Артур Шпаков (друг хлопця), Кароліна Миколаєва (дівчина хлопця), Паша Яковчук (качок), Наталя Лі (мама) та Вікторія Рибалко-Бусинка (вчителька). Вже звично для робіт ХАСа, зйомки провадили спеціалісти студії Zamsha Production під керівництвом Ігоря Замші.

Головна ідея роботи «Вірні собі» – продемонструвати глядачу життєвий шлях людини, запевнивши його у тому, що цю дорогу можна пройти не дивлячись на всі тяжкості долі, якщо не забувати звідки твоя мандрівка розпочалася – свій батьківський дім і те, хто ти є всередині.

Наостанок додамо, що наразі ХАС закінчує роботу над своїм наступним повноформатним альбомом, а вперше у 2017 році побачити його на сцені можна буде вже 28 січня у Черкасах, у рамках фестивалю «Гайда Фест».

ХАС – Вірні собі
ХАС – Вірні собі

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Антоніна says:

    ХАС завжди на висоті, новий кліп дуже сподобався. Гарного святкування ДН!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *