ХАС – Тортик
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ХАС – Тортик (Сингл)

ХАС продовжує радувати прихильників новинками і наразі ми пропонуємо до вашої уваги новеньку пікантну пісню під назвою «Тортик». Свіжий трек видався достатньо не схожим на попередні релізи виконавця, при чому як стилістично, так і за настроєм.

За словами автора, левова частина його пісень, написаних у часовий проміжок з 2013 по 2017 роки, носила песимістичний, а інколи навіть і депресивний характер, що було пов’язано з відбитками минулого особистого життя, але сьогодні ХАС прагне показати своїм шанувальникам дещо інші емоції. «Мені набридли пісні-сповіді, я захотів хоча б на певний час перестати транслювати свої песимістичні емоції у музику. Адже, на мою думку, музика мала би нести у маси дещо значно світліше. Не зважаючи на мій здебільшого ліричний артистичний образ, насправді у буденному житті я майже ніколи не парюся, у мене часто грайливий настрій, як у нової пісні «Тортик». Не забудьте залишати ваші враження від новинки у коментарях!» – розповів ХАС.

Зауважимо, що 12 травня відбудеться концертна презентація нового, другого за ліком сольного альбому музиканта під назвою «Мегаполіс», куди увійде пісня «Тортик» і декілька попередньо оприлюднених синглів. Майбутня платівка присвячується Києву – місту, у якому вона народжувалася і записувалася, відповідно і її концерт-презентація відбудеться у столичному закладі MonteRay. Квитки вже надійшли у продаж!

Українська музика: ХАС – Тортик

Квитки на концерт
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *