ХАС – Сингли
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – Сингли

Учасник телевізійного проекту «Х-фактор», лідер львівського гурту Rizups, а відтепер і сольний виконавець Назар Хассан наразі активно працює над музичним матеріалом свого нового сольного проекту «ХАС», названого в його честь. Станом на сьогоднішній день, у рамках проекту «ХАС» вже офіційно записано та оприлюднено три авторські композиції – «Там Є», «Наше Серце» та найновіша пісня «До Дна». Всі ці три сингли можна офіційно придбати за допомогою сервісів iTunes та Google Play, внесши свою невеличку долю в майбутній розвиток сольного проекту виконавця.

Цікаво, що за великим рахунком, над проектами Rizups та «ХАС» працюють одні й ті самі люди, з різницею лише в самому фінальному музичному матеріалі. За словами Назара, в певний час йому просто захотілось створити дещо ментально легше за творчість Rizups, розпочати паралельну із цим гуртом діяльність, в якій можна було б втілити всі свої, можливо навіть часом більш попсові музичні ідеї.

Стало відомо, що так само як і дві перші композиції, трек «До Дна» також отримає своє візуальне втілення. Зовсім нещодавно Назар Хассан і знімальна група завершили зйомку нового відео кліпу, який обіцяють показати глядачам на початку лютого. Ну а вже навесні 2016 року світ має побачити і дебютний повноформатний альбом проекту «ХАС», тож слідкуйте за новинами та анонсами.

Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Гая says:

    Прекрасні пісні – прекрасного виконавця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *