ХАС – Падаю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС feat Вероніка Дорош – Падаю (Лірик-відео)

ХАС презентує четвертий сингл «Падаю» зі своєї майбутньої платівки «Мегаполіс», який на цей раз виконано у мінорній музичній палітрі. Втілити задуману атмосферу пісні виконавцю допомогла Вероніка Дорош – музикант-мультиінструменталіст, знана своєю успішною участю у шоу «Голос Країни» та «Битва Хорів».

«Я вважаю цю пісню однією з найдепресивніших робіт з усього майбутнього альбому. Взагалі-то я дуже люблю режисуру, і розумію, що у будь-яке позитивне піднесення практично не можливе без такої собі драматичної ями. Адже саме після неї грядущий позитив буде сприйматися максимально яскраво і повно. Всі ми спочатку сумуємо, а потім розуміємо справжню ціну щастя – так вже побудовано наше життя. Є, до речі, такий психотип – маніакально-депресивний, я до нього також відношуся, і більшість його представників свято вірять у те, що вони завжди знаходяться дуже-дуже близько до омріяного успіху. При чому інколи ця впевненість абсолютно нічим не підкріплена. У пісні «Падаю» є такі слова: «Відчуваю ніби я лечу, а насправді падаю». На мою думку, кожна людина має усвідомити та зрозуміти своє відчуття польоту, збагнути чи вона летить угору, чи падає вниз», – розповів про свіжу дуетну композицію ХАС.

Цікаво, що вже цього місяця артист зі своєю командою планують одразу ж презентувати у мережі наступну новинку. Це буде ще один сингл з майбутнього альбому, а його реліз по добрій традиції має відбутися 13 січня, на день народження ХАСа.

ХАС feat Вероніка Дорош – Падаю

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. DJ Cai Caslavinieri says:

    украинская группа «Колір»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *