ХАС – Не така як ти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС – Не така як ти (Кліп)

Назар-Хайдар Хассан, або ж просто ХАС, відзняв вже п’ятий за ліком відеокліп відеографії свого сольного проекту, і це не враховуючи попередні ролики у рамках гурту Rizups! Цього разу своє візуальне втілення отримала композиція під назвою «Не така як ти» з дебютного повноформатника під назвою #1, про яку артист говорив, що це єдина пісня про любов у новому альбомі. Над новинкою вже звично для ХАСа працювали спеціалісти студії Zamsha Production, а самі зйомки відбувалися у приміщенні фотостудії в центрі міста Миколаїв.

Трішки про роботу над відео «Нотаткам» розповів сам ХАС: «Я завжди дотичний до всього робочого процесу. Починаючи від режисера і закінчуючи вантажником… Інакше я просто не вмію! Кожного разу, беручись за зйомки, хочеться осилити щось нове і цікаве! Цього разу ми осилили «зйомки на зеленці». Тобто основна робота в кліпі «Не така як ти» – за постпродакшеном. Скоро на наших глядачів очікує традиційне відео з бекстейджу, яке ще більше привідкриє завісу створення кліпу, але вже зараз від себе додам, що лазити по горах, бігати по лугах і степах, танцювати при +38С тепла, прогулюватися по кризі у -25С – однозначно легше, ніж нерухомо сидіти 5 годин у кріслі!».

Щодо самої пісні «Не така як ти», то відгуки про неї розділилися: деякі слухачі просять повернути формат гурту Rizups, не зовсім розуміючи причину нового напрямку в творчості, але більшість готова ще глибше занурюватися у музику виконавця, вбачаючи у цій ліриці частинку своєї особистої історії. «Коли тільки я починав писати альбом #1, я хотів зробити його багатогранним і зачепити у ньому якомога більше тем. Така ж доля чекала усіх кліпів, які планувались ву підтримку основних синглів. «Не така як ти» – це пісня про те, як відчуває себе чоловік у відносинах з не «тією» жінкою. Ця композиція натякає про те, про що чоловік мовчить!» – говорить ХАС про зміну вектора своєї творчості.

ХАС – Не така як ти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *