ХАС – Мегаполіс
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – Мегаполіс (Альбом)

Цілих два роки, які, за словами ХАСа, були зовсім не простими, знадобилося виконавцю для того, щоб остаточно сформулювати меседж свого нового студійного альбому «Мегаполіс» та донести його до громади. Дев’ятитрекова платівка була фактично дописана ще навесні 2018 року, після чого відбулася її концертна презентація у столиці, а наразі, на самісінькому початку літнього сезону, лонг-плей став доступним для вільного прослуховування у мережі.

«Мегаполіс» – другий за ліком альбом ХАСа у рамках його власного проекту. На його прикладі чудово простежується зростання Назара як артиста та особистості: у ньому на слухачів чекатимуть екскурси у минуле музиканта та відсилки до його майбутніх планів, які ще зовсім нещодавно вважалися мріями.

Варто зазначити, що більшість композицій платівки «Мегаполіс» раніше вже були оприлюднені у мережі в якості окремих синглів (якщо бути точними, то 7 з 9) і вже встигли полюбитися меломанам. Загалом, за словами ХАСа, альбом перевершує його особисті очікування – три сингли з релізу вже встигли побити рекорди українського Google Play, а здавалося б, не форматні треки активно крутяться в ефірі українських радіостанцій. Саме ці факти підштовхнули артиста до роздумів про те, що поняття формату у сучасній українській музиці (і не тільки) є достатньо змазаним і формальним, що не могло не позначитися на стилістичному різнобарв’ї платівки.

«Цей альбом був для мене експериментом із музикою. І хоча я ніколи не тримаю себе у жодних рамках жанру, у «Мегаполісі» ми дали волю фантазії та працювали із фанком, свінгом, класичним блюзом, елементами драм-н-бейсу, тощо», – коментує ХАС.

Додамо, що важливо не тільки підтримувати артиста за допомогою купівлі музичного матеріалу на офіційних сервісах, але ще і лишати у мережі власні відгуки та думки стосовно почутого. ХАС особисто дуже цінує такі дописи та завжди намагається ознайомлюватися з ними усіма, тому не забудьте поділитися своїми враженнями стосовно альбому «Мегаполіс» із його авторами.

Українська музика: ХАС – Мегаполіс

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Денис says:

    Дякую за українську мову. Але для мене занадто попсово

  2. Олександр says:

    Клас! Мені сподобалось…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *