ХАС – Любов у Мегаполісі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС – Любов у Мегаполісі (Відео)

ХАС записав та оприлюднив у мережі свій новий сингл «Любов у Мегаполісі», при чому майже одразу доповнивши його офіційним відео. Втім, долучений до релізу ролик виконавець воліє класифікувати не класичним кліпом, а терміном virus video, який представляє собою мікс власних зйомок із підібраними тематичними кадрами.

«Любов у Мегаполісі» – це перша кульмінаційна розв’язка майбутнього альбому «Мегаполіс». Жанр альбому – трагікомедія, тому після попередніх двох синглів (комічного і саркастичного), це перший драматичний поворот. Далі, по секрету скажу, буде ще сумбурніше. А що стосується відео, яке ми зробили в підтримку цього синглу, то варто розуміти, що це не відеокліп – це вірус-відео, яке було з нашої сторони експериментом і статистика показує, що досить вдалим. Над ним працювали лише ми з Маріком (ді-джеєм), тому це для нас новий колосальний досвід», – поділився з читачами «Нотаток» ХАС.

Трек «Любов у Мегаполісі», який було презентовано на два дні раніше за однойменне відео, за словами ХАСа і Маріка, почав користуватися непоганим попитом на сервісах продажу музичного контенту (посилання на придбання вказані трохи нижче), тому, якщо це відео перегляне хоча б приблизно та сама кількість людей, яка придбала трек, у ролика будуть всі шанси обігнати по переглядах Монатіка.

Також зауважимо, що киянам та гостям столиці для того, щоб почути ХАСа наживо, не доведеться чекати концертного міні-туру на підтримку майбутньої платівки, адже вже 18 листопада артист запрошує бажаючих відвідати свою першу (!) акустичну зустріч, яка відбудеться у креативному просторі «Щастя ХАБ» за адресою вул. Паньківська 14 .

iTunes
Google Play

Українська музика: ХАС – Любов у Мегаполісі

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Гая says:

    Молодці!!!! Так тримати!
    Відео ну дууууже крута, а пісня.. Ну то ж Хас(!) з кожним прослуховуванням відкривається по новому! Дякую, люблю і безмежно рада! З прем’єрою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *