ХАС – Лист у минуле
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – Лист у минуле (Сингл)

Шанувальники творчості ХАСа вже звикли, що на свій власний день народження артист дарує подарунок слухачам у вигляді музичної новинки. Поточний рік також не став виключенням з цього правила і 13 січня 2018 року виконавець презентував свіжий сингл «Лист у минуле». Щоправда цю новинку за настроєм досить важко віднести до категорії святкових, адже, відповідно до своєї назви, композиція являє собою лист ХАСа самому собі, що летить з 2020-х років до колишнього 10-А класу.

Новий сингл вже доступний для купівлі на веб-сервісах iTunes, Google Play, та інших.

В одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю ХАС зазначав, що планує записати і випустити у 2018 році свій другий студійний альбом, організувати концертний тур на його підтримку, презентувати відео-підтвердження кількох його основних синглів, а також, звісно, збільшити загальну кількість слухацької аудиторії у залі. Ми зі свого боку, хай із невеликим запізненням, але долучаємось до усіх тих численних поздоровлень, що надійшли йому у мережі, та бажаємо не тільки втілити у життя все заплановане, але і перевершити свій амбітний план із лишком.

Нагадаємо, що близько місяця тому, ХАС і ко презентували свій попередній сингл «Падаю», виконаний у співпраці з Веронікою Дорош – фіналісткою телешоу «Голос Країни» та переможницею ще одного шоу «Битва Хорів».

Українська музика: ХАС – Лист у минуле

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *