ХАС – Файно є
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ХАС – Файно є (Сингл)

Спеціально до цьогорічного дня сміху, який традиційно відзначають на початку квітня, ХАС написав свою нову тематичну пісню «Файно є». Що цікаво, за словами ХАСа, найбільше у цей День дурнів його розіграли, як це не дивно, стрімінгові сервіси, які через внутрішні збої не змогли вчасно оприлюднити свіжу композицію. Втім, як ви вже зрозуміли, всі технічні труднощі було подолано і трек «Файно є» вже чекає на ваші відгуки та оцінки.

Багато прихильників вже встигли помітити певні зміни у звучанні ХАСа, які раніше вже мали місце у декількох попередніх синглах. Ось що з цього приводу думає сам артист: «Я був свято переконаний у тому, що майбутній альбом треба зробити дуже різноплановим, щоб він, можливо, десь навіть був схожий на якийсь телесеріал. Але водночас його музичні епізоди мали би пасувати один до одного. Що стосується пісні «Файно є», то вона виникла абсолютно спонтанно: коли ми сиділи у чоловічій компанії, ні з того ні з сього в моїй голові виник мотив, за ним одразу ж пішла «марсіанська мова» тексту, а вже потім у голові почали крутитися слова «то дуже файно, то дуже файно є». Адже то дійсно було файно, бо мені бракувало позитиву після «Тортика» для того, щоб його концентрація була саме такою, якою я задумав. Словом, цей трек народжувалося по олдскулу – у вигляді фрістайлу».

Додамо, що дана жартівлива композиція разом із попередньо-оприлюдненими синглами потрапить до майбутнього студійного лонг-плею виконавця під назвою «Мегаполіс», концертна презентація якого відбудеться у столичному клубі MonteRay 12 травня 2018 року.

Українська музика: ХАС – Файно є

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *