ХАС – Дикий кач
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – Дикий кач (EP)

Пропонуємо вам ближче познайомитися з новим міні-альбомом «Дикий кач» від ХАСа, який побачив світ напередодні зимових свят. Свіжа платівка хіп-хоп виконавця вмістила у себе сім авторських треків, пов’язаних поміж собою, відповідно до назви, потужною подачею. Втім, тут присутні не тільки «качові» треки, але і ліричні пісні на зразок композиції «Не питай», яку ХАС називає максимально особистою роботою, що зайняла особливе місце в його музичному (і не тільки) житті.

Робота над ЕР «Дикий кач» розпочалася після появи на світ однойменного треку, виданого у супроводі офіційного відеокліпу (переглянути його можна на нашому сайті за наступним лінком). А якщо точніше, то після реакції на нього музичного суспільства. За словами ХАСа, отримавши фідбек від меломанів, він зрозумів, що людям це дійсно потрібно, люди позитивно сприймають все те, що він робить і любить, не в останню чергу через «чесність» представленого матеріалу. Саме тому він одразу прийняв рішення розпочати роботу над новою міні-платівкою, в основу якої буде покладено пісню «Дикий кач».

«Тоді ж я почав працювати над релізом, який би зміг відобразити настрій і загальне визначення «дикого качу». Тут не йде мова про інші пісні, які були би схожими на композицію «Дикий кач», ні, а про композиції, які би показали слухачам той кач, про який йдеться», – коментує ХАС.

Зауважимо, що наразі згадана платівка вже доступна для вільного ознайомлення у мережі, але якщо ви бажаєте підтримати виконавця, ви можете придбати ліцензійний контент за допомогою офіційних медіа-сервісів (посилання нижче).

ХАС – Дикий кач (EP)
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *