ХАС – До Дна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС – До Дна (Кліп)

Про всі історії, які були буквально «випиті до дна», та про всі ті життєві моменти, коли алкоголь може з легкістю зруйнувати людське буття, вирішив розповісти глядачу в своєму новому кліпі «До Дна» один з учасників відомого львівського хіп-хоп проекту Rizups Назар-Хайдар Хассан. Свіжий ролик, роботу над яким було завершено близько місяця тому, було презентовано та оприлюднено у рамках його сольного проекту «ХАС», слідом за двома попередніми роботами виконавця. Згадану музичну міні-стрічку створив для співака відеограф Ігор Замша зі студії Zamsha Production.

«Якщо чесно, я ніколи не відносив себе до святих, які повністю відмовилися від вживання алкоголю. Але тим не менш, ця пісня та кліп створені з трохи іншою метою – для того, щоб люди не думали, що в ньому можна реально знайти якесь рішення. Можна напитися сьогодні, можна це зробити завтра, можна це робити цілий тиждень, час від часу відчуваючи полегшення, але проблема то по факту нікуди не дінеться», – зазначив лідер проекту «ХАС». У підтвердження думки про те, що алкоголь може тільки наробити гірше, наприкінці відео «До Дна» приводиться суха статистика про те, що кожного року від надмірного вживання алкоголю помирає понад 2,5 мільйони людей.

Зйомки ролика «До Дна» відбувалися у січні 2016 року в місті Миколаїв. Знімальні процеси було сфокусовано на двох основних локаціях – як висловився сам Назар, кліп знімали у «закладі з душею» під назвою «Хмільний Патрік» та на місцевій замерлій річці, що переходить у лиман.

Варто додати, що пісня «До Дна» має увійти до переліку треків майбутнього повноформатного альбому проекту «ХАС». До речі, дебютна платівка має побачити світ зовсім скоро, адже раніше музиканти вже анонсували її реліз вже до кінця прийдешньої весни.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *