ХАС – Кохайтесь Чорнобриві
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – Кохайтесь Чорнобриві… (Сингл)

Другий сингл з майбутнього альбому ХАСа вже у мережі! До речі, нову пісню «Кохайтесь Чорнобриві…» вже встигла вподобати навіть бабуся Назара Хассана, побачивши у ній відлуння свого виховання хлопця народними піснями. Тому пропонуємо і вам оцінити даний літературно-танцювально-хіп-хоповий заспів та залишити відгук про почуте на сторінках проекту у соціальних мережах.

«У цій пісні є моє широке бачення поезії – у ній піде мова не тільки про кохання чорнобрових, а і про те, наприклад, як гомоніла Україна (вірш «Гайдамаки», – прим.), чи про те, як тринадцятий минало. Це моє бачення слів великого поета, Тараса Григоровича Шевченко, у якому я вирішив дещо саркастично підійти до достатньо серйозної теми. Мені здається, що саме у гуморі, деколи, інформація сприймається найкраще. Я постарався змішати два стилі в один – вперше спробував поекспериментувати з етнікою та жіночим вокалом, а також додав трошки танцювального саунду спеціально для молоді», – каже ХАС.

Після попереднього синглу Yalla!, композиція «Кохайтесь Чорнобриві…» стала другим оприлюдненим треком зі згаданої нами платівки, і, що цікаво, обидва ці треки були видані у чіткій відповідності з трек-листом майбутнього альбому. Власне, саме так ХАС і ко планують чинити і надалі, оприлюднюючи почергово нові пісні з інтервалом у кілька місяців. А вже восени музиканти хочуть вирушити у презентаційний міні-тур, у рамках якого відбудеться близько п’яти виступів у містах України. Слідкуйте за анонсами!

Українська музика: ХАС – Кохайтесь Чорнобриві

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *