ХАС – #1
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – #1 (Альбом)

Дебютний альбом Назара-Хайдара Хассана та його нового музичного проекту «ХАС», символічно названий «#1», офіційно став доступним для онлайн-прослуховування у мережі, про що сьогодні сповістив у соціальних мережах сам артист. Проте всіх небайдужих до спільної творчості Назара та Мар’яна ще з часів діяльності гурту Rizups, закликаємо, не дивлячись навіть на те, що завдяки «добрим людям» весь альбом вже можна скачати в Інтернеті, придбати його контент за допомогою сервісів iTunes чи Google Play, кому що ближче. Тим самим ви висловите свою подяку виконавцям та зробите вклад у їхню подальшу діяльність. До того ж не забувайте, що було також видано фізичний компакт-диск ХАСа «#1», який ви можете придбати у представників музиканта.

Отже, трохи сухих фактів: платівка «#1» вмістила у себе дев’ять треків проекту загальною тривалістю близько тридцяти хвилин, записаних на студії Vili records. Офіційний реліз альбому відбувся 23 червня 2016 p., а сьогодні, 19 серпня 2016 р., матеріал релізу було офіційно викладено на сервісі SoundCloud. Щодо стилістичного напрямку альбому, то сам Назар у своїх інтерв’ю називав ХАСа «більш попсовим чуваком» у порівнянні з Rizups, адже в рамках його творчості тематика пісень перестала бути гостро-соціальною, з’явилися значно веселіші мотиви та любовна лірика.

На даний момент вже відбулася серія живих концертів на підтримку платівки «#1», зокрема і концерт у столиці, про перебіг якого ми детально розповідали нашим читачам у відповідній рубриці нашого сайту. Навздогін до того матеріалу хотілося б додати кілька слів – після того як у ньому я пожалівся на те, що не зміг придбати на концерті ХАСа новий диск, за деякий час компакт мені таки надіслали, за що, власне, дуже дякую :)

Наостанок зазначимо, що осінь обіцяє стати такою самою гарячо-музичною порою, яким було поточне літо. Вже у жовтні-листопаді концертний тур на підтримку альбому ХАСа буде продовжено, а першим оголошеним містом з нього офіційно став Львів, який прийматиме музикантів 15 жовтня у клубі Пікассо. Слідкуйте за анонсами у соціальних мережах!

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *