Харцизи – Щось справжнє
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Харцизи – Щось справжнє (Альбом)

Усі ті, хто уважно та регулярно слідкує за оновленнями «Нотаток», мали чути про дебютний міні-альбом гурту «Харцизи», утвореного екс-музикантами «ТОЛ», «Перлина Степу», «Лампа» та інших відомих команд. Про цей EP реліз ми розповідали читачам близько року тому, а наразі пропонуємо для ознайомлення вже цілий студійний лонг-плей від «Харцизів» під назвою «Щось справжнє», записаний та зведений на рівненській студії «Індюк Рекордз» з легкої руки Олексія Казанцева.

«Після виходу нашого першого міні-альбомчика, занесло наш харцизький загін трошки на захід від Києва, а саме до міста Рівне. Причиною стали чутки, що це містечко просто кишить чи то горлорізами, чи то горлодерами (Харциз – староукраїнське слово, синонімами до якого є розбійник, грабіжник – прим.). Одного такого, підтоптаного активною культурною і не дуже діяльністю, але пильно слідкуючого за своєю фігурою, ми знайшли у печері набитій різним харцизьким знаряддям. Разом сіли радитися, кого б ще долучити до харцизького братерства… Відтак, до компанії реставратора, дирижера, тваринознавця та печерного аксакала приєдналися інші музо-зарізяки – з мочар рівненських ставків був витягнутий на білий світ екзотичний абориген з «Шрі-Ланки», а на місцевому цвинтарі був перехоплений фельдшер з вокзалу, що збирався поглибити власні знання анатомії», – розповіли нам про роботу над альбомом «Щось справжнє» музиканти, похизувавшись не тільки музичними, але і художньо-літературними навичками.

Варто також відмітити, що той музичний матеріал, з яким ви будете зараз ознайомлюватися, являє собою інтернет-видання альбому «Щось справжнє», адже невдовзі реліз також буде видано на фізичних компакт-дисках, де буде представлено ще 2 додаткові треки. Слідкуйте за інформацією стосовно замовлення у соціальних мережах!

Українська музика: Харцизи – Щось справжнє

Вам також має сподобатись...

5 коментарів

 1. Богом-Даний says:

  Дуже круто Харцизи.Дякую Нотаткам.

 2. Миколай says:

  Щось справжнє – ЗГОДЕН! Дякую!

 3. Любов says:

  За Рівне образливо стало. :)) Але ай ладно, дякую!)

 4. Вад says:

  Щось справжнє. Щось дуже нове! Дякую за ковток свіжого повітря!

 5. Дмитро says:

  Інструменалка класна, та тексти філософськи. Дуже!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *