Harmata – Loser
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Harmata – Loser (Кліп)

Київський гурт Harmata презентує своє перше музичне відео Loser! Зауважимо, що гурт Harmata було створено у Києві навесні 2019 року професійними музикантами, колишніми учасниками відомих українських гуртів «Роллікс», «Гайдамаки», «Двіж-Паріж» і «Транз!стор».

Режисурою та безпосередньо зйомкою кліпу Loser займався Костянтин «Карабас» Михайлов, знаний своєю співпрацею з великою кількістю українських артистів (зокрема з гуртами «Табула Раса», «Тартак», «Гайдамаки», «Фіолет» та багатьма іншими).

За задумом команди, ця робота має захопити глядача буквально з перших кадрів завдяки своїй шаленій динаміці і змусити його затамувати подих аж до останньої секунди!

Цікаві факти: у процесі зйомок було спалено справжній мікрофон, порвано штани вокаліста, а також повністю засипано снігом ударні, що неабияк покраяло серце драммера!

Варто додати, що трек Loser, який стилістично можна охарактеризувати як суміш hardcore-punk і thrash-metal, записано за участі Андрія Слєпцова, гітариста відомого вітчизняного гурту «Гайдамаки».

«Ось що буває, коли збирається команда креативних людей зі світу музики й відеопродакшену, та всі імпровізують, зливаючись у загальному творчому екстазі. Саме так. На зйомках ми самі не мали уявлення, що з цього вийде. Все було в голові у Костянтина Михайлова. А коли ми побачили перші кадри, у нас відпали щелепи, а очі стали квадратними. Але про результат, звісно, судити вам», – коментують у соціальних мережах учасники гурту Harmata.

Harmata – Loser
Facebook
Patreon

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ксю says:

    🔥🔥🔥

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *