Валерій Харчишин
Інтерв'ю, Матеріали

Валерій Харчишин: «Хочу, щоб сім’ї відчували себе однією командою»

4 червня, у рамках фестивалю «Всі разом – за сім`ю!» (Київ), легендарна українська група «Друга Ріка» виконала свої перевірені часом хіти та ексклюзивно порадувала публіку новими композиціями. Участь гурту на сімейному фестивалі є невипадковою, адже для них родина – велика цінність. Про це засвідчив лідер та вокаліст формації Валерій Харчишин:

– Валерію, ми раді бачити Вас на фестивалі «Всі разом – за сім`ю!». Яке місце родина займає у Вашому графіку?

– Дуже багато часу ми проводимо в дорозі, а не з сім’єю. Наприклад, сьогодні ми виступаємо на фестивалі, а моя родина не поруч, я їх відправив на відпочинок. Єдине, що сьогодні може зробити наша група – це вийти на сцену, заспівати і, зібрати під час нашого виступу інші родини разом у вихідний день.

– Ви багато часу проводите в дорозі, на гастролях. Чи тягне Вас додому?

– Особисто моя сім’я для мене найкраща, тому що коли я повертаюся додому, мені туди хочеться повернутися. Мені є куди бігти, і я дуже сумую за ними. І навіть стоячи тут, я думаю про те, що відіграю концерт, а завтра куплю квиток на літак і приєднаюся до них.

– Ви прожили у шлюбі вже багато років, говорите про свою дружну з таким теплом! Як вдалось зберегти романтику у ваших стосунках?

– Спочатку повинні бути романтичні стосунки, тому що коли ви просто товаришували, а потім почали жити разом, то я не думаю, що є шанс на довготривале спільне життя. Саме з романтики, з великого кохання починається справжня родина.

– На чому будувати стосунки, щоб вони були міцними, а родина – щасливою?

– Основа всього – це кохання та взаєморозуміння. Воно наче звучить банально і стереотипно, але з цього все починається. Інколи думають, що коли стосунки вже не ті, кохання зникло, то врятують діти. Ні, це не правда. Діти не рятують сім’ю. Ви маєте самі рятувати свої стосунки, щоб в щасливій родині народжувалися діти.

– Ви – багатодітний батько, виховуєте трьох синів. Яких принципів притримуєтесь у вихованні, чого хочете їх навчити?

– Я рідко буваю вдома і навіть не бачу, як виріс один, потім вже і другий, і третій швидко росте. Намагаюся не втручатися у їхній внутрішній світ, не примушувати робити те, чого вони не хочуть, вони мають всього навчитися самі. Моя задача – оберігати їх життя, щоб вони були здорові, щасливі, кохані.

– Ваші відносини всередині родини можна назвати ідеальним?

– Ми живі люди, ми сваримось, але ми стільки всього пережили, що навряд чи щось нас розлучить.

– Що Ви можете сказати про фестиваль «Всі разом – за сім`ю»?

– Хочу побажати, щоб цей фестиваль був доброю традицією. Щоб з року в рік збиралося все більше людей, щоб сім’ї тут збиралися разом і відчували себе однією командою.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *