ГапочкаДискографія:

2012 – Етап

2012 – Може я дівчина? (ЕР)

Гапочка” – потужна і енергійна молода формація з Києва, що дихає, кохає і живе музикою, не уявляючи своє життя без неї. В творчості гурту кожен зможе знайти щось особливе, щось індивідуальне та інтимне, можливо час від часу впізнавши свої риси характеру у героях пісень. Пісні “Гапочки” здатні сказати набагато більше ніж будь-які слова і значно глибше охарактеризувати філософію гурту. “Гапочка” – єдиний музичний організм, що виражає весь спектр своїх емоцій і міркувань через пісні.

Відправною точкою в музичній історії гурту прийнято вважати 2007-й рік, коли талановита співачка Катя Гапочка приїхавши на навчання в столицю вирішила зібрати музичних однодумців і створити професійний та якісний продукт. На дебютний виступ у Києво-Могилянській академії гурт виходив під своєю першою назвою – “Гурт Каті Гапочки” та згодом було вирішено дещо скоротити назву для зручності сприйняття публіки. Концерт за концертом, виступ за виступом, гурт досягав все нових успіхів і відзнак на найбільших фестивалях країни.Чого варте лише перше місце “Гапочки” у фіналі всеукраїнського конкурсу The Global Battle Of The Bands UA у 2008-му році, де гурт виборов унікальну нагороду – можливість зняти дебютний кліп з подальшою його ротацією на найкращих музичних каналах.

Чотири роки кропіткої роботи музикантів подарували громадськості дебютний альбом із дуже символічною назвою “Етап”. Він став певним підсумком і узагальненням творчих здобутків колективу за перші декілька років існування, увібравши в себе як композиції написані на самому початку творчого шляху, так і зовсім нові пісні. Гурт зовсім недовго знаходився на заслуженому відпочинку після запису альбому, нещодавно презентувавши свіже ЕР під назвою “Може Я Дівчина?” і кліп на одну з його пісень.

Всі записи з теґами “Гапочка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *