Гапочка - Зникаю
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гапочка – Зникаю (Кліп)

Друзі, зустрічайте ще один музичний сюрприз до новорічних свят віт Каті Гапочки і ко – новий, сповнений абстракції кліп на пісню «Зникаю» з циклу електроакустики. За словами фронтвумен столичного гурту «Гапочка», саме ця пісня стала першим поштовхом до трансформації звучання колективу та переходу до полегшеного напівакустичного саунду.
«Для мене ця пісня стала новим настроєм у музиці, поворотом у бік електронної «Гапочки». Це контрасти і зміни… Щось нове, що приходить на зміну звичному» , – розповіла Катя. Нагадаємо, що колектив вже встиг презентувати міні-альбом таких напрацювань під назвою «Електроакустика», про який ми вже згадували раніше.

Повертаючись до самого відео «Зникаю», зазначимо, що режисером цієї роботи виступила Катя Горностай. Атмосферність кліпу була підкреслена пом’якшеним софт-фокусом, а також імітацією зйомки моноклеподібною оптикою. «Це прозорий натяк на заплутані емоції, які викликав цей рік, що нарешті минає», – пояснили в анотації учасники гурту.

Варто додати, що нова пісня «Зникаю» увійде в наступний студійний альбом «Гапочки» під назвою «Лови Мої Слова», реліз якого заплановано на весну майбутнього 2015 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *