Гапочка – В Крайнощі
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гапочка – В Крайнощі (EP)

«Кожен четвер – ще один шанс бути на ти», – стверджує Катя Гапочка у титульному треку «Четвер» зі свого нового студійного міні-альбому «В Крайнощі», з яким ми, з пилу, з жару, пропонуємо вам ознайомитись! Свіжий чотиритрековий EP-реліз тільки-но з’явився у мережі й окрім вже згаданої пісні вмістив у себе композиції «Крайнощі», «Босий» та «Друг» (feat Sinoptic). З двома останніми, до речі, ви вже могли ознайомитися у соціальних мережах раніше, а з двома попередніми – хіба що на концертах.

Видавати релізи навесні, здається, вже стає доброю традицією Каті Гапочки і ко, адже рівно 2 роки тому, у квітні 2015, вийшов електронний альбом «Лови мої Слова», а у квітні 2016 світ побачив максі-сингл «Лілії». Якщо вже заглиблюватись в історію, то можна згадати, що презентація попереднього ЕР Електроакустика (2014) також відбулася навесні (у травні), ба більше, прем’єра дебютного лонг-плея «Етап» мала місце у березні 2012 року. Добре хоч що у проміжку між цими після зимовими релізами, гурт «Гапочка» не забуває радувати слухачів окремими web-синглами.

«Перед вами історія щастя, історія відчаю, історія відданості, та історія втрати. І все ж таки якими б не були ці крайнощі – надто гарячими чи надто холодними, милосердними або безжальними, – вони є тим, що нас змінює і тим, що має сенс у житті – Коханням! Тому всі чотири треки EP-релізу «В Крайнощі» розповідають історію кохання – від скаженого захоплення до крижаного холоду і, врешті-решт, до втрати», – пише у соціальних мережах фронтвумен гурту «Гапочка».

Тому закликаємо усіх меломанів відкласти всі свої нагальні справи та спробувати відшукати свої особисті крайнощі, тим паче відтепер ви маєте для цього чудовий тематичний саунд-трек.

Українська музика: Гапочка – В Крайнощі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *