Гапочка – Мамо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гапочка – Мамо (Сингл)

Гурт «Гапочка» презентував нову пісню «Мамо». За словами музикантів, у ній іде мова про самотність, тривожність, пошук себе, злість, стрес, страх, але наприкінці треку з‘являється впевненість у новому дні.

«У попередніх варіантах пісні такої коди не було (кода – додаткова частинка наприкінці пісні, яка виділяється з її загальної будови, – прим). Ми вже збирались іти на студію, коли Женя запропонував спробувати новий варіант аранжування зі струнними та пульсуючим басом. Це мене надихнуло на коду. Тепер для мене це найголовніший момент у пісні», – коментує Катя Гапочка.

Що ж стосується головної ідеї пісні, музиканти розповіли про неї наступне: «Не на всі запитання є відповіді. Інколи пошуки «чому?» схожі на кружляння по колу. «Мамо» – монолог, де відповіді на запитання не потрібні, а потрібна любов та підтримка найближчої людини».

Над синглом працювали: Катя Гапочка (вокал, слова, музика, аранжування); Євген Якшин (гітари, аранжування, обкладинка) та Антон Ілларіонович (запис, зведення і мастеринг).

Також додамо, що музиканти запрошують усіх охочих відвідати їхній виступ на честь дня народження фронтвумен Каті Гапочки, який відбудеться 10 травня у столичному Caribbean Club. Оскільки наразі карантин у столиці послаблено, ви маєте можливість насолодитися живою музикою після тривалої перерви. Квитки за посиланням нижче.

Гапочка – Мамо
Квитки
Fanlink

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *