Гапочка – Лілії
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Гапочка – Лілії (Максі-сингл)

Маємо гарні новини від музикантів столичного гурту «Гапочка»: сьогодні, 26 квітня 2016 року, світ побачив новий студійний максі-сингл формації під назвою «Лілії». До зовсім свіжого релізу увійшли дві абсолютно нові композиції, серед яких – експресивний титульний трек «Лілії» та світла за настроєм «Монета». Запис представленого матеріалу відбувався на столичній звукозаписуючій студії LipkyZvukoZapys під керівництвом Вадима Лазарєва, а його зведенням та масте рингом займався Антон Іларіонович.

«День прем’єри нарешті настав! Максі-сингл «Лілії» до вашої уваги і для ваших вух! Його дві пісні «Лілії» та «Монета» – це різні енергетичні спалахи і, як наслідок, буде вам музика. Музика різна та не схожа. Кохайте один одного і рухайтесь вперед! До речі, запрошуємо всіх охочих на майбутній концерт-презентацію», – написала у соціальних мережах фронтвумен гурту Катя Гапочка.

Щодо згаданого співачкою виступу, то він відбудеться у столичному арт-просторі Mezzanine (вул. Нижньоюрківська, 31) 10.05.16 о 20:00. На концерті слухачам буде наживо презентовано матеріал свіжого-максі синглу, а також інші нові композиції, які учасники «Гапочки» планують студійно записати та видати вже восени.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *