Гапочка – Холодне небо
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гапочка – Холодне небо (Відео)

Давненько вже не було музичних новин від Каті Гапочки і ко, аж ось, нарешті, маємо прем’єру нової пісні під назвою «Холодне небо» та супутнього до неї відеоряду. Цього разу новинку Катя виконує наодинці, лише акомпануючи собі на електрогітарі. У ролику композиція представлена наживо, тобто звук було записано безпосередньо на знімальному майданчику обраної локації.

«Холодне небо» – історія двох протилежностей. Двох поведінок у сприйнятті реальності. Ідея відео якраз і базується на відчутті самотності у розумінні себе. Тому тут і моно у виконанні пісні, у картинці відео, у атмосфері. Зйомки проходили вдень під Південним мостом, в кінці треку навіть чути поїзд метро. Всі ці нюанси, серед яких самостійне лайв-виконання треку, простий чорний одяг, урбан міст, що ніби розділяє тебе від реалій світу, все це створило бажану атмосферу для втілення і подачі пісні», – коментує Гапочка.

Режисер – Роман Безверхий; запис та зведення – Євген Якшин, Вячеслав Шевченко.

Варто додати, що зовсім нещодавно, 10 травня 2018 року, гурт «Гапочка» відзначив десяту річницю творчої діяльності у якості окремої музичної одиниці. Святкування проходило у форматі закритого квартирника у столичному закладі «Под Асфальтом Пляж».

Українська музика: Гапочка – Холодне небо

Гапочка у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Сандро says:

    Так поменялась внешне:) Даже не узнал. Нужно срочно на концерт, Гапочка <3
    Лёгкая песня, думаю для лета самое оно. Шашлыки, пляж, отдыхаешь под гитару огонь?
    Сам клип – ничего особенного, могли бы постараться интереснее сделать

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *