Гапочка feat. Sinoptik – Друг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гапочка feat. Sinoptik – Друг (Сингл)

З легкої руки своїх колег та друзів з гурту Sinoptik, Катя Гапочка знову зазвучала у супроводі електрогітар та живих ударних. І сталося це у рамках роботи над новою спільною композицією «Друг», яка всього за декілька тижнів перетворилася зі звичайної ідеї на повноцінний студійний сингл столично-донецьких музикантів. Запис, зведення та мастеринг треку відбувалися на власній студії гурту Sinoptik у лютому 2017 року.

«Буває з людиною добре, а потім виявляється, що без неї у твоєму житті стає ще краще. Ця пісня з’явилася як емоційний порив, радість від розірваних відносин. Тут нікому не боляче – це неминучий крок вперед у всіх сенсах», – каже Катя Гапочка.

«Наше життя складається з безлічі етапів та періодів, межі яких найчастіше визначаються людьми поряд з нами. Пісня «Друг» про життєвий період, який у певний момент вичерпав себе», – підсумовує Дмитро Синоптик.

Нагадаємо, що всього кілька тижнів тому гурт «Гапочка» оприлюднив у соціальних мережах свій новий сингл «Босий», про який ми розповідали читачам «Нотаток», а також анонсував подальші новинки. Справа в тому, що наразі кияни на повну готуються до презентації майбутнього міні-альбому, реліз якого заплановано вже на 20 квітня! Не пропустіть!

Українська музика: Гапочка feat. Sinoptik – Друг

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *