Гапочка - Електроакустика
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гапочка – Електроакустика (EP)

Друзі, днями з’явилась чудова звістка для прихильників і шанувальників творчості столичного інді-рок гурту «Гапочка». Новини від музикантів, за якими відверто скучили численні слухачі формації, розповіли про вихід нового міні-альбому «Електроакустика», у якому, як ви вже здогадалися з назви, музиканти постають у дещо незвичному, мінімалістично-електронному амплуа. Минулий реліз гурту – EP під назвою «Може Я Дівчина» – датується 2 грудня 2012-го року, і от, нарешті, громадськість отримала можливість насолодитися новим, нехай і лише 12-хвилинним, музичним продуктом колективу.

Отже, переходячи до основної складової «Електроакустики», варто відмітити, що вона складається з п’яти номерних композицій, серед яких представлені як нові пісні, так і ті, що раніше вже видавалися, проте в істотно переробленому у відповідності до формату міньйону вигляді. Зазирнувши у першу студійну платівку «Гапочки» під назвою «Етап», слухач знайде дві з п’яти презентованих нині композицій, серед яких «Крила» і титульна пісня міні-альбому «Ніжності», які однаково цікаво й нешаблонно звучать в обидвох своїх варіаціях, що, до речі, є досить рідкісним явищем.

Три свіжих композиції під назвами «Душа», «Сховай» та «Незвичайні» чудово доповнюють загальну картину міньйону, створюючи подекуди романтичну, подекуди меланхолічну, а заразом витончено-гармонійну музичну естетику. «Загалом стилістично-вимірений indie-альбом накриває своєю світлою та незвичною енергетикою: «ніжна» манера вокалу фрондвумен підкуповує своєю теплою відвертістю, гармонійний і просторий саунд гітар та циклічний рух семплованих барабаних партій створюють якісно синтезований український інді-шовк (indi-silk)», – зазначили в анотації до релізу музиканти.

І на останок ще одне, не менш інтригуюче повідомлення від «Гапочки». 16-го травня 2014 р., в п’ятницю, відбудеться сольний концерт музикантів у Києві, на якому буде представлено нову акустичну програму, а також багато інших цікавинок. Ознайомитися з деталями ви можете за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *