Гапочка – Чую
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гапочка – Чую (Сингл)

Гурт «Гапочка» поділився новим студійним синглом «Чую», який став демонстрацією оновленого звучання команди. Зведення, мастеринг – Антон Ілларіонович; аранжування, гітари – Євген Якшин; аранжування, вокал, музика та слова – Катя Гапочка.

За словами авторів, «Чую» – це історія людей, які знаходяться у неперервному вихорі подій. «Чую» – це мрія про можливість хоч на хвилину побути наодинці із самим собою. «Чую» – це просто бажання почути себе.

«Це був довгий шлях роздумів, пошуку звук та нового відчуття себе. Не обійшлось без розчарувань, втрат та кардинальних змін. Але в решті-решт все зійшлося і ось наша нова хвиля. Дякую всім тим, хто так чи інакше допоміг. Всім тим хто не давав спокою, розчаровував та окриляв! Ви всі важливі!» – коментує Катя Гапочка.

Пісня «Чую» вперше була представлена на шоукейсі Music Export Ukraine – де був знятий лайв, і де Катя Гапочка та Євген Якшин зрозуміли, що хочуть звучати саме так та грати вдвох . «Чую» стане першою піснею з нового матеріалу гурту, частину якого ви почуєте 7 червня в столичному музичному просторі МК (квитки)

Гапочка – Чую
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *