Гапочка – Босий
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гапочка – Босий (Сингл)

Вітчизняні меломани вже давненько не отримували музичних новин від столичного інді-гурту «Гапочка» (півроку тому було презентовано кліп «Монета», а до цього, близько року тому, максі-сингл «Лілії»), аж ось, раптово все «зайнялося вогнем». Ні, це зовсім не означає, що вогнем зайнявся студійний комп’ютер з усім накопиченим музичним матеріалом «Гапочки», навпаки, із цим матеріалом якраз таки все гаразд і він вже зараз готовий до оприлюднення. Мова йде про новий студійний сингл «Босий», записаний на студії Lipkyzvukozapys (запис – Вадим Лазарєв, Сергій Заболотний, зведення/мастеринг – Сергій Заболотний).

«В основі назви «Босий» лежить образ, взятий зі сновидінь. Є таке повір’я, що коли бачиш себе босим уві сні, то ти знаходишся у пошуку своєї пари, а от якщо вже змінюєш взуття уві сні, то в житті маєш от-от віднайти своє кохання. Насправді, коли я писала цю пісню, про такі речі абсолютно не думала, дізналася про це вже згодом. Тому можна сказати, що трек «Босий» – це така собі добірка абстрактних образів із яскраво вираженим головним героєм. Пісня тримає слухача у постійній напрузі, так само як і її головний герой, той самий босий, знаходиться у постійному пошуку вогняних емоцій. Він вже відчував внутрішнє багаття під назвою кохання раніше і прямує до нього знову», – розповідає Катя Гапочка.

Сьогоднішня новинка стала першим синглом гурту з майбутнього міні-альбому «В крайнощі», що за задумом авторів складатиметься з 4-5 треків. Цей сингл, за словами музикантів, можна і навіть треба сприймати у якості вказівника напрямку усієї майбутньої платівки, її загальної атмосфери та стилістики.

Гапочка – Босий

Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Hvost says:

    Гапочка апріорі дуже крута. Потенційно одна з найцікавіших виконавиць модерн укр. сцени. Але є але. Ну не можна на стільки пропадати. Якщо мати якісь условні претензії, хоча б раз місяці в 2 має бути сингл, бо люди забувають. Вже неодноразово перевірено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *