Гапочка & Blooms Corda – Houston
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Гапочка & Blooms Corda – Houston (Сингл)

Houston – новий дуетний сингл у виконанні Каті Гапочки та Данила Галико (Blooms Corda).

«Після виходу альбому «Необхідна» мені хотілось відпочити і у лютому я полетіла в Ізраїль. Під час мого перебування на Святій Землі, народився новий, трохи ностальгічний трек. І якось, гуляючи вулицями Тель-Авіва, я подумала про Даню. Мені відчулось, що ця пісня найкраще підходить для нашого дуету. Ми швидко зв‘язались в останні дні перед карантином, далі була пауза, але врешті-решт дійшли до фінішу і назвали цей трек Houston. Дякую усій цій невеличкій компанії за ваші таланти, та за вас! Всім бажаю берегти себе та своїх близьких! Будьте здорові!» – розповіла Катя Гапочка.

«Сиділи ми з Катею, сумували-сумували, а потім – вжух! І зробили спільний трек. І якось тепер веселіше. Зацініть! Окрема дяка Антону Іларіоновичу за зведення і мастеринг», – додає Данило Галико з Blooms Corda.

Над синглом працювали: Катя Гапочка (вокал, слова, музика), Данило Галико (вокал, слова, аранжування, обкладинка), Євген Якшин (перкусія), Антон Іларіонович (запис, зведення та мастеринг). Накопичення вокалу та гітари: Masterskaya.

Трек Houston вже доступний для ознайомлення на всіх музичних платформах.

Гапочка & Blooms Corda – Houston
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *