Ганна Польська - Дура
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Ганна Польська – Дура (Відео)

Учасники гурту Tember Blanche оголосили про створення сайд-проекту під назвою Ганна Польська та презентували в його рамках дебютну роботу під промовистою назвою «Дура», або ж «Сумніваюсь у собі».

Назва Ганна Польська є грою слів, яка походить від прізвища вокалістки Олександри Ганапольської.

Ця щира і трохи зухвала пісня з’явилася через негативний відгук у соціальних мережах дуету, який підштовхнув Сашу замислитися на тему конструктивної критики та необґрунтованих коментарів.

Олександра Ганапольська: «Нова пісня «Дура» була написана в момент, коли я розізлилася на хейтерський коментар під нашим інтерв’ю, де ми якраз із Владом говорили про те, як важливо писати щирі пісні, які резонують у людей. Я за двадцять хвилин буквально написала пісню «Дура», але зрозуміла, що вона не пасує по стилю Tember Blanche. Томи ми вирішили, що випустимо її у рамках мого сольного проєкту – Ганна Польська.

Ганна Польська - Дура

Чесно кажучи, я не можу сказати, що у нас дуже багато хейтерів, або я їх просто не помічаю. Але коли, наприклад, моя пісня потрапляє у мережу, коли вона стає вірусною, то іноді приходять дійсно дурні коментарі, на які я навіть не відповідаю, бо просто не маю що на них сказати.

У мене просто особиста історія: в мене колись була анорексія. Мені здається, що це не пов’язано з якоюсь об’єктивною красою, просто дійсно багато дівчат у більш юному віці, здебільшого, потерпали від того, що їх ображали, нав’язували якісь комплекси. А вже зараз, не зважаючи на те, чи ти об’єктивно гарна, чи по своєму красива, ти все одно потерпаєш від цих комплексів і якихось фраз, які тобі колись не обдумуючи сказали однокласники чи навіть батьки».

Слова та музика: Олександра Ганапольська; аранжування, зведення, мастеринг та відео: Владислав Лагода.

Ганна Польська – Дура
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *