HANNA NEPLYAH - Забувай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

HANNA NEPLYAH – Забувай (Кліп)

Дехто може згадати її як учасницю шоу «Холостяк», але сьогодні HANNA NEPLYAH – українська поп-співачка, яка презентувала свою нову пісню «Забувай». Разом із композицією у мережі також було представлено кліп до неї, знятий у Києві режисером Назаром Балановим.

За словами Ганни, чимало молодих дівчат опинялися в токсичних стосунках, від яких треба було одразу ж тікати, але вони плекали надію, що їм під силу все змінити. Так само трапилося і з Ганною, і саме тому вона захотіла поділитися особистою історією з загалом, підкресливши з її допомогою важливі ідеї: треба любити перш за все себе, жити для себе, виносячи свою особистість на перший план у стосунках. Адже, як зазначила виконавиця, якщо ви погоджуєтесь на щось менше, з великою вірогідністю ви будете змушені терпіти не гідне ставлення до себе, або розривати ці відносини.

HANNA NEPLYAH - Забувай

«Я хотіла передати у пісні вайб дівчини, яка вже стовідсотково не погодиться на токсичні стосунки, адже в першу чергу вона обере себе. Легкість і свобода – це те, що пронизує її зсередини. Зйомки кліпу тривали два дні по вісімнадцять годин, це був доволі складний знімальний процес, але, я впевнена, все це вартувало фінального результату», – додає HANNA NEPLYAH.

HANNA NEPLYAH – Забувай
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *