Гайдамаки - Загін не помітив втрати бійця
Етно та фольк, Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гайдамаки – Загін не помітив втрати бійця (Кліп)

Відомий український козак-рок-гурт «Гайдамаки», як і величезна кількість своїх колег по цеху, долучився до створення своєрідної музичної спадщини революційних подій сьогодення, презентувавши свіже відео під назвою «Загін не помітив втрати бійця». Новий кліп – це компіляція кадрів живого виступу «Гайдамаків» на столичному Євромайдані із відеороликами подій національної революції, які вже встигли облетіти чи не весь світ. Музиканти висловили щиру подяку каналу «Еспресо-ТВ» за надання відеоматеріалу з концерту на Майдані Незалежності, Єгору Лєтову за оригінал пісні, а також всім, хто так чи інакше долучився до створення нового ролика.

Лідер «Гайдамаків» Олександр Ярмола зазначав, що хоча за основу згаданої композиції і було взято пісню «Цивільної Оборони», проте її текст не є дослівним перекладом слів культового російського панк-гурту. Олександр розповів, що текст пісні «Загін не помітив втрати бійця» є його авторським твором, присвяченим українській визвольній боротьбі.
За словами Олександра, він ніколи не думав, що щось подібне може відбуватися у Києві та по всій Україні, щось таке, що дійсно згуртує народ, змусить разом боротися за свої ідеали і скривджену правду. Він впевнений, що чим довше триватимуть такі чи то не войовничі дії на нашій Батьківщині, тим більше крові буде пролито, при чому не важливо з якої зі сторін. У цій не легкій боротьбі український народ обов’язково святкуватиме перемогу, проте діяти треба рішуче, безстрашно і з вірою в серці, – підсумував він.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *