Гайдамаки – Укроп
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гайдамаки – Укроп (Кліп)

«Укроп – це ти , укроп – це я, Україна – укропів земля! Укроп, всіяний по полю, бореться за свободу й волю!» – співають у своєму новому хіті відомі козак-рокери з гурту «Гайдамаки». Пісня із промовистою назвою «Укроп» написана на слова чернівецького військового та бійця АТО Олександра Ткачука, чиї рядки вельми зацікавили лідера «Гайдамаків» Олександра Ярмолу. До роботи над майбутню піснею він залучив баяніста та журналіста «Громадського ТВ» Богдана Кутєпова.

Сам текст, за словами Олександра Ткачука, народився цієї осені просто в окопах передової та був покликаний підняти бойовий дух наших воїнів, ще більше зарядивши їх на перемогу. Він має розказати всім, хто ж такі є насправді українці, та чому вони обов’язково мають здолати недруга.

Цікаво, що в новому кліпі «Укроп», який знімали у Києві та Львові, не містяться мінорні кадри війни та людського горя, навпаки, у відео використано багато української символіки та постатей наших патріотів. «Тут лише перемога та позитив, який стане гарним мотивуючим подарунком до новорічних та різдвяних свят захисникам Вітчизни та всім патріотам, адже у композиції йдеться не лише про військових, а й про всіх небайдужих українців», – додав лідер «Гайдамаків».

«Ми горді називатися «Укропами», – підсумував Олександр Ткачук на урочистій презентації відео, яка відбулась у київській етнічній ресторації «Культ Ра».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *