Гайдамаки – Не ходи за мною
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гайдамаки – Не ходи за мною (Кліп)

Культовий гурт «Гайдамаки» продовжує працювати над своїм майбутнім акустичним альбомом, не забуваючи ділитися з прихильниками його окремими синглами. Відтак, слідом за піснею «Дощ» (записаною спільно з Тонею Матвієнко), світ побачила нова робота під назвою «Не ходи за мною», яку, так само як і згадану нами попередницю, було доповнено офіційним відеорядом. У новому кліпі лідер гурту Олександр Ярмола з’являється в образі мандрівника, який відчайдушно намагається позбутися минулого. У кадрі також можна побачити акторок-жінок: від маленької дівчинки до старенької бабусі, символізуючих долю, що переслідує героя кліпу. Режисером відеороботи виступив відомий відеограф Олег Борщевський.

«Приємно було працювати над музичним матеріалом такої якості. Пісня «зачепила» з першого прослуховування й ідея кліпу народилася одразу. У пісні є глибина, тому хотілося зробити метафоричний багатогранний відеоряд. Харизма Сашка самодостатня для кадру, а у поєднанні з жіночими образами дає надзвичайно сильну енергію», – розповів Олег Борщевський.

«Пісня «Не ходи» має тонкий філософський зміст. Класно, що режисер Олег Борщевський відчув композицію на 100 % та атмосферно відобразив всі ці емоції на відео», – поділився враженнями лідер гурту «Гайдамаки», Олександр Ярмола.

Додамо, що новий кліп гурту «Гайдамаки» насичено мальовничими краєвидами парку «Київська Русь» та унікальними кадрами київського підземелля. Команда висловлює подяку за підтримку при створенні відео Віталію Ставнічуку та Олександру Колісниченку.

Українська музика: Гайдамаки – Не ходи за мною

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *