Гайдамаки - Нашим пацанам
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гайдамаки – Нашим пацанам (Сингл)

«Все туди, на фронт – нашим пацанам», – співають у своїй новій надактуальній пісні музиканти популярного українського гурту «Гайдамаки». Композиція під назвою «Нашим Пацанам», яку тільки сьогодні було опубліковано у всесвітній мережі, стала черговим твором «Гайдамаків», який вони присвячують непростій сьогоднішній ситуації у державі.

Музиканти зізнаються, що нового матеріалу наразі вистачає на повноцінний альбом, роботою над яким вони активно займаються. «У нас зараз інтенсивний творчий період. Ми багато писали під впливом революції, а зараз пишемо під впливом війни, адже це те, про що ми зараз думаємо, чим ми зараз живемо. Ми створили багато нових пісень», – розповів вокаліст гурту Олександр Ярмола. Також він зазначив, що незважаючи ні на що, українці мають бути настроєні виключно оптимістично, задля того, щоб легше пережити важку годину. Адже, за його словами, жодна нація світу не ставала дійсно незалежною, самодостатньою та вільною без важких жертв і війни.

Вперше композицію «Нашим Пацанам» у її акустичній варіації мали змогу почути і побачити глядачі «Громадського ТВ», в етері якого Олександр Ярмола, Тетяна Гаврилюк з Dakh Daughters, та Богдан Купєтов представили її широкому загалу. «Презентуємо нову пісню. Вона присвячена тим, у кого немає часу на «аналітику», але є час на виконання наказу і шанс вернутися додому живими, захистивши честь і вибір Українського народу. А також усім тим, хто активно підтримує бойовий дух пацанів на фронті», – значиться в анотації до свіжої композиції.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/168112550″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *