Гайдамаки і Тоня Матвієнко
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гайдамаки і Тоня Матвієнко – Ой, у лузі червона калина (Кліп)

Відомий фолк-рок гурт «Гайдамаки» та співачка Тоня Матвієнко до сьогоднішнього для вже мали у своєму активі спільну роботу під назвою «Дощ», а відтепер мають і другу – «Ой, у лузі червона калина…». Ця українська народна співанка відома як марш Січових Стрільців, а також часто виконувалася у підрозділах УПА, тому такий вибір твору музикантами не є випадковим.

Справа у тому, що у кліпі до нової спільної композиції «Гайдамаків» і Тоні Матвієнко використано кадри з вітчизняного художнього фільму «Червоний», переглянути який можна буде вже 24 серпня 2017 року – на цьогорічний День Незалежності України. Згадана стрічка є екранізацією однойменного роману письменника Андрія Кокотюхи та розповідає історію про воїна УПА, який зчинив бунт у концтаборі. Не зважаючи на драматизм сюжету, режисер фільму, грузинський спеціаліст Заза Буадзе, зазначає, що на глядачів очікує цілком щасливий фінал. Цікаво, що бюджет фільму складає близько 21 мільйон гривень, що власне, не дивно, з огляду на те, що спеціально для знімального процесу у місті Кривий Ріг з нуля звели цілий концтабір, де розгортаються основні події.

«Нарешті довгоочікуваний кліп «Ой у лузі червона калина» вже доступний для перегляду! Це символічна боротьба світлих позитивних сил із темрявою, у нашому випадку, це втілення боротьби України за свою незалежність. Ми хотіли, щоб ця пісня прозвучала як передача атмосфери боротьби наступному поколінню. Чекайте прем’єрного показу фільму у вашому місті», – коментує новинку лідер «Гайдамаків» Олександр Ярмола.

Режисер монтажу кліпу: Анастасія Єрмоленко, художник: Володимир Філіппов, режисер зйомки задіяного у ролику концерту гурту «Гайдамаки»: Олег Павлюченков. Додамо, що передпрем’єрний показ свіжого відео «Гайдамаків» і Тоні Матвієнко відбувся у столичному аеропорту «Бориспіль», 3 серпня 2017 року.

Гайдамаки і Тоня Матвієнко – Ой, у лузі червона калина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *