Гайдамаки і Тоня Матвієнко – Дощ
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Гайдамаки і Тоня Матвієнко – Дощ (Сингл)

Зовсім нещодавно перелік дуетів сучасної української музики поповнився ще одним достатньо неочікуваним пунктом – свою нову спільну композицію «Дощ» презентував відомий гурт «Гайдамаки» та поп-виконавиця Тоня Матвієнко. З першого погляду може здатися, що жіноча складова трохи переважила під час роботи над свіжим треком, адже «Дощ» вийшов дуже чуттєвим та романтичним, проте не забувайте, що слова новинки написав особисто лідер «Гайдамаків» Олександр Ярмола, а музику до них козак-рок-гурт також створював своїми творчими зусиллями.

«Ця пісня дуже чутлива і не зовсім схожа на все те, що ми робили раніше у рамках «Гайдамаків». Без Тоні ми б не змогли передати всі ті почуття та емоції, які є в цій композиції. Як на мене, вийшло класно!» – ділиться думками Сашко Ярмола.

Тоня Матвієнко, в свою чергу, також відзначає, що ця співпраця та, як результат, нова композиція «Дощ», стали для неї справжньою несподіванкою, але несподіванкою приємною. «Це не моя творчість, тож мені завжди цікаво «покуштувати» щось інше та перевтілитися у інший музичний обрах хоча б на якусь мить. Ця пісня про дощ, як зупиняється час і зустрічаються дві одинокі долі… Спочатку мені здавалося, що наші з Сашком голоси не сумісні, але як виявилось, у пісні наш вокал звучить оригінально і бере за душу», – додає виконавиця.

Цікаво, що на пісні «Дощ» співпраця «Гайдамаків» і Тоні Матвієнко не завершується і вже зовсім скоро на українських меломанів очікує ще одна новинка у вигляді нового відеокліпу до сьогоднішньої новинки.

Гайдамаки і Тоня Матвієнко – Дощ

Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *