Гайдамаки і Тоня Матвієнко – Дощ
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гайдамаки і Тоня Матвієнко – Дощ (Кліп)

Нещодавно оприлюднена спільна робота рок-гурту «Гайдамаки» та співачки Тоні Матвієнко отримала своє візуальне втілення у вигляді нового кліпу «Дощ». Режисером нового відео виступив Сергій Погребняк, оператором став Андрій Колодіч, а монтажем та пост-продакшном відзнятого матеріалу займався Олексій Буцкій. Прем’єра ролика відбулася в ефірі телеканалу «1+1», у рамках ранкового шоу «Сніданок з 1+1», куди музиканти завітали для того щоб поділитися з глядачами нюансами своєї неочікуваної дуетної роботи.

«Ідея зробити з Тонею Матвієнко спільну пісню у нас виникла ще кілька років тому, але для цього все ніяк не знаходилося підходящої композиції. На мою думку, композиція «Дощ» ідеально вписалася у наш задум. Ми навіть плануємо включити її до акустичної програми «Гайдамаків», яку презентуємо глядачам вже на весні поточного року. Цілком можливо, що разом із нами на цих виступах заспіває і Тоня, якщо це дозволятиме її концертний графік», – розповідає незмінний лідер «Гайдамаків» Олександр Ярмола.

Нагадаємо, що композицію «Дощ» гурт «Гайдамаки» і Тоня Матвієнко презентували близько місяця тому у якості окремого студійного синглу, про який ми вже розповідали читачам «Нотаток», тому ще більше деталей про пісню ви зможете знайти на нашому сайті за наступним посиланням.

Гайдамаки і Тоня Матвієнко – Дощ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *