Гайдамаки, А. Макаревич, M. Maleńczuk – Тільки любов залишить тебе живим (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Гайдамаки, А. Макаревич, M. Maleńczuk – Тільки любов залишить тебе живим (Кліп)

Відомий український кліпмейкер Віктор Придувалов зняв кліп на спільну антивоєнну пісню вітчизняного козак-рок гурту «Гайдамаки», знаного російського співака Андрія Макаревича та польського виконавця Мацея Маленчука під назвою «Тільки любов залишить тебе живим». Нагадаємо, що кілька місяців тому згадана композиція з’явилася у всесвітній мережі, а днями на російському телеканалі «Дождь» відбулася й офіційна презентація відеоряду до неї. Варто додати, що при створенні кліпу було використано унікальний авторський шрифт художниці Катерини Бруєвич.

Пісня «Тільки любов залишить тебе живим» виконується трьома мовами і кожен з виконавців виступив у ролі автора слів своєї частинки тексту. Авторство музики належить лідеру «Гайдамаків» Олександру Ярмолі. Майже одразу після свого оприлюднення в Інтернеті, композиція отримала чималий резонанс в усіх трьох сусідніх країнах із дуже непростою історією взаємовідносин.

За словами Андрія Макаревича, приступаючи до роботи над спільним треком, музиканти домовились не вплітати до нього будь-які політичні теми, а сконцентруватись виключно на антивоєнному посилі. На думку митця, в результаті їхні старання не виявилися марними і їм таки вдалося досягнути поставленої мети. Як розповів у свою чергу лідер «Гайдамаків», головний меседж цього твору полягає у любові, яка завжди була найкращою альтернативою війні.

«У нас було насправді обмаль часу для зйомок. Саме тому я вирішив взяти за основу крупні плани, а вже в процесі роботи прийшло рішення з таким собі кіношним «брудом», через який образи музикантів наче проглядають до світла і любові. Мені здається, при всьому тому мінімумі, що ми мали, сам меседж твору нам таки вдалося передати», – зазначив режисер кліпу «Тільки любов залишить тебе живим» Віктор Придувалов.

Теґи: Тільки любов залишить тебе живим, Гайдамаки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *