Гайдамаки - Гей, Іване!
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гайдамаки – Гей, Іване! (Кліп)

Популярний український гурт “Гайдамаки” нещодавно презентував громадськості свій новий відеокліп на пісню “Гей, Іване!”, авторства Сергія Кузьмінського з легендарних “Братів Гадюкіних”. У відеоролику було використано кадри живого виступу колективу на фестивалі “Вудсток” у поєднанні із відео зі скандальних акцій протесту Femen. Така, на перший погляд досить дивна суміш, була втілена у життя польським режисером Матеушом Вінкельмом, який і працював над роликом. За головну ідею кліпу було вирішено взяти символічну неприборкану енергетику і силу чоловічого й жіночого начала, яку на екрані втілюють “Гайдамаки” і феміністкі відповідно.

Як зазначав фронтмен гурту Олександр Ярмола, запросити епатажних дівчат до співпраці було вирішено через їх бійцівський дух і одночасну сексуальність, що неабияк підходить до задуму режисера і влучно підкреслює всю ідею нового відеокліпу. Адже в часи, коли чоловіки все частіше втрачають свою природну мужність і відвагу, до боротьби стають саме жінки.

Самим же феміністкам така співпраця також припала до душі, адже, за їх словами, не кожен день вдається стати частинкою справжнього українського мистецтва. Вони дуже вдячні хлопцям з “Гайдамаків” за таку надану можливість і довічну фіксацію їх акцій супротиву на плівці. Як зазначила одна з лідерок активісток Анна Гуцол: “Це нормальна європейська практика, коли певний рух чи акція протесту отримують широкий розголос і всебічне висвітлення у найрізноманітніших сферах життєдіяльності, а отже, Україна вже давно стала справжньою Європейською країною зі своїми сталими цінностями та ідеями”.

Зазначимо, що такий вельми радикальний відеоролик від “Гайдамаків” і Femen сподобався вочевидь далеко не всім, і через деякий час його було видалено з популярного відеохостингу YouTube.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *