Гайдамаки - Дерев'яні Щити
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гайдамаки – Дерев’яні Щити (Кліп)

«Герої не вмирають. Вони живуть в піснях, мріях та спогадах», – значиться у повідомлені культового гурту «Гайдамаки» до їхнього нового відеокліпу, присвяченого пам’яті «Небесної Сотні». А й справді, здійснивши невеличкий екскурс в історію нашої країни, ми побачимо, що всі, хто віддав життя за свою рідну Україну, боровся за її волю, державність і незалежність, були оспівані у поетичних і музичних творах багатьох митців. Адже народ, окроплений кров’ю патріотів, не має право забути величезні жертви своїх синів. Саме так відбувається і з полеглими героями «Небесної Сотні», а нова відеоробота «Гайдамаків» під назвою «Дерев`яні щити» закладає ще один камінчик у масивну стіну всенародної шани.
«Три доби останньої, найдраматичнішої битви за Майдан, стали кульмінацією нашої Революції Гідності. Спалахом, у якому згоріли найкращі з нас. Спалахом жертовного вогню, небаченого на теренах сучасного світу. Той вогонь освітив душу кожного, хто не ховав очей. Світлому подвигу героїв «Небесної Сотні» присвячується наша нова пісня», – розповіли учасники гурту.

Нагадаємо, що вчора, 30 березня, на столичному Майдані Незалежності відбулося молитовне віче за участю духовенства українських церков. Саме цими днями минає 40 днів з трагічних подій 18-20 лютого, під час яких загинули сучасні герої України. Хвилиною мовчання розпочалося також вчорашнє засідання Кабінету Міністрів, на якому було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги сім’ям полеглих.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *